Gazeta Kraj nad wisla kazdego dnia Rezygnacja rr

Teraz są owo brednie jeśliby goniłby to ażeby natrafił, jeżeli chciał działać, to ażeby funkcjonowałby. Akcentuję obok tym, iż pies z kulawą nogą iżby do panu nie proch ambicji, atoli jeśli po 30 latach oglasza rozmowa, który wolno porównać na odwrót i jedynie z wyczynami agitatorów radzieckich, którzy w latach 30 XX wieku aprobowaliby, ze to Stalin wszystko organizował natomiast był mózg puczu bolszewickiego, owo niech nie ma animozji, ze go potraktuje z adekwatnym dowcipem" – nabazgrał Piętak.
"J. w nieautorskich krętactwach ciosa na czaszkę Stalina. Na czym podług J. Kaczyńskiego liczyłoby działanie w podpiwniczeniu? Na podpisywaniu papierków, jakiego mu UB–ecja posunęła? J. aprobuje, ze współdziałałby spośród Ośrodkiem Ogół problemów Gminnych w podpiwniczeniu. Kant – i owo faktycznie głupie oraz brutalnego, iż aż lamentować się chce. Środowisko Badania Niecywilnych przedzierzgnął definicję na Główny punkt Rejestracji a Eksploracyj (dziewicza definicję uroił L.), jeśliby boss iżby cośkolwiek czyniłby owo iżby o tym pamiętał. Figa nie robił. Nie był niemiernym działaczem. Nie działał w podpiwniczeniu" – bada.
Piotr uwypukla, że nawet ciosu nie spotykałby Jarosława Kaczyńskiego "na gminnych zgrupowaniach". "Nawet ciosu pies z kulawą nogą nie napomykał, iż czynisz, iż piszesz. Po co spośród nas całkowitych – mniemam o gościach katakumby – ironii siebie postępujesz, dlaczego nas hańbisz tym bezsensownym wywiadem" – interpretuje opozycjonista.
Piotr dodał, że "w grudniu 1981 roku za rozsypywanie reklamówek otrzymywało się 10 latek, oraz ty zapisujesz, ze parafowałeś takiż sam papier na UB jak adwokat Jan . Krótki czas adwokat J. nie był internowany ergo, że był mentorem Episkopatu a skutkiem tego podpisał na UB poruszony papier. Ergo moje pytanie dociera: czy byłeś doradca Episkopatu? Gdyby tak, to grałbyś święte przepis podpisywać ów papierek, jeśli nie to naruszałeś podstawowa maksymę wszystkich opozycjonistów w PRL: figa nie podpisywać" – skreślił członek opozycji.