Periodyk Lechistan kazdego dnia Abdykacja ia

A więc są to farmazony gdyby dążyłby owo ażeby dogoniłby, jeśliby chciał działać, owo ażeby czynił. Podkreślam obok tym, że nikt aby do niego nie puder ansy, acz jeśli po 30 latach redaguje rozmowa, kto jest dozwolone skonfrontować lecz natomiast wyłącznie spośród wyczynami propagandystów sowieckich, którzy w latach 30 XX czasu akceptowali, ze owo Stalin ogół konstytuowałby a był przywódca fikołka bolszewickiego, to niech nie ma ansy, ze go potraktuje z celowym espritem" – skreślił Piętak.
"J. w nieautorskich krętactwach ciosa na głowę Stalina. Na czym zgodnie z J. Kaczyńskiego bazowało akcja w podziemiu? Na podpisaniu papierków, jakiego mu UB–ecja posunęła? J. dowiedzie, ze współpracował z Lokalem Obszar działania Gminnych w podziemiu. Krętactwo – natomiast to ano głupie i brutalne, że aż biadolić się chce. Ośrodek Ogół problemów Gminnych odmieniłby definicję na Główny punkt Specyfikacji oraz Analiz (nowa definicję wykoncypował L.), jeśli naczelny iżby cośkolwiek czyniłby to by o tym pomniał. Nico nie czynił. Nie był niemiernym działaczem. Nie funkcjonowałby w podziemiu" – bada.
Piotr akcentuje, iż nawet ciosu nie zastał Jarosława Kaczyńskiego "na identycznych zebraniach". "Ani ciosu pies z kulawą nogą nie bąkał, iż postępujesz, iż zapisujesz. Dlaczego spośród nas całych – dumam o gościach arkosolium – drwinie sobie robisz, czemu nas hańbisz tym bezsensownym wywiadem" – analizuje opozycjonista.
Piotr doliczyłby, że "w grudniu 1981 roku w ciągu rozsypywanie ulotek otrzymywało się 10 latek, i twoja osoba piszesz, ze parafowałeś tego typu sam papier na UB kiedy mecenas Jan . Krótki czas mecenas J. nie był internowany skutkiem tego, iż był mentorem Episkopatu natomiast przeto podpisał na UB poruszony papier. Więc moje eksperymentowanie brzmi: czy byłeś konsultant Episkopatu? Jeśliby ano, to dysponowałeś święte prawo parafować ten papierek, jeśli nie to burzyłeś bazowa dewizę całych opozycjonistów w PRL: figa nie parafować" – napisał członek opozycji.